...
  • Kosze z pedałem

Dopełnieniem szerokiego asortymentu naszego sklepu są kosze na śmieci, które wykonane zostały z materiałów najwyższej jakości. Wśród proponowanych modeli znajdują się kosze z pedałem oferujące wiele zalet, a przede wszystkim pozwalające na estetyczne składowanie odpadów, co oznacza, że podczas wyrzucania śmieci nie ma potrzeby dotykania kosza rękami. Dostępne w naszym sklepie kosze na śmieci charakteryzują się doskonałą jakością. Wykonane są między z innymi z tworzywa sztucznego, proponujemy także kosze z plastiku, które zostały pokryte metalizowanym materiałem, co sprawia, że są lżejsze niż kosze metalowe. Oferta obejmuje również kosze na śmieci z pedałem 25l. Nasi klienci mogą wybrać kosz na śmieci 50l z pedałem, a także wiele model o zróżnicowanej pojemności. Dostarczamy kosze na śmieci o różnych kształtach i wymiarach, co sprawia, że z łatwością można znaleźć model, który będzie spełniał indywidualne potrzeby, a także doskonale wpasuje się w każde wnętrze. Zachęcamy do zapoznania się pełną ofertą.

  • Parametry

Metalowe kosze na śmieci z pedałem

W niemal każdym pomieszczeniu w Twoim domu czy mieszkaniu codziennie generuje się sterty śmieci — codzienne odpadki, opakowania po produktach spożywczych, zużyte kartki papieru oraz wiele innych. Aby w tej nieprzebranej ilości śmieci różnego rodzaju, warto zainwestować w estetyczne i wygodne kosze na śmieci z przyciskiem nożnym.

Dlaczego polecamy akurat kosz na śmieci metalowy z pedałem? Czym się wyróżnia spośród produktów wykonanych z innych komponentów? Przede wszystkim jest bardzo wytrzymały na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, do których dochodzi w trakcie codziennego użytkowania. Na tle materiałów z tworzywa sztucznego, wykazuje się znacznie większą odpornością na pęknięcia czy złamania. Należy również dodać, że produkty wykonane ze stali nierdzewnej są cięższe i stabilniejsze niż lekkie plastiki. Taki kosz znacznie trudniej przewrócić powodując wysypanie zawartości. Ponadto gładka powierzchnia sprawia, że pojemnik łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy go jedynie przetrzeć wilgotną szmatką.

Zewnętrzna powłoka to niejedyny atut, jakim może się pochwalić metalowy kosz. Kolejną zaletą jest wygodny mechanizm otwierania i zamykania jego pokrywy. Nie musisz się schylać, nadwyrężać pleców czy mięśni. Wystarczy, że użyjesz przycisku nożnego.

Mimo tego, że kosze na śmieci są wykonane z ciężkich materiałów, ich opróżnianie nie jest problematyczne. Wewnątrz znajduje się plastikowy wkład, który z łatwością wyjmiesz i pozbędziesz się nieczystości ze środka. Ten element również wystarczy przetrzeć lub przemyć pod bieżącą wodą, aby pozostał czysty i higieniczny.

Oferujemy Państwu kosze na śmieci w różnych rozmiarach. Do pomieszczeń, gdzie powstaje więcej odpadków (np. kuchnia), sprawdzą się te o pojemności 50 l. Do toalety, garderoby czy łazienki polecamy mniejsze, np. 12 l. Wychodząc naprzeciw różnym potrzebom i stylom, proponujemy modele klasyczne wykonane ze stali nierdzewnej, satynowe, malowane proszkowo lub eleganckie z bambusową pokrywą.

 
Lumarko Opinie z ekomi-pl.com