...
  • Nakładki na schody

Schody wewnętrzne to nieodzowny element każdego domu. Mogą zachwycać naturalnym wzorem i kolorem drewna lub wyjątkowością nietypowych płytek. O piękno schodów warto zadbać, dlatego często osłania się je dodatkowym chodniczkiem, takim jak nakładka na schody. Nakładki na schody to idealny sposób na odświeżenie i zabezpieczenie stopni. Są łatwe w montażu i mogą być stosowane na schodach o różnych kształtach i rozmiarach. W Lumarko oferujemy szeroką gamę nakładek.

Nakładki zapobiegają zużyciu schodów. Dzięki nim można przedłużyć żywotność stopni, a jednocześnie stworzyć wyjątkowe, nietypowe aranżacje, które będą jednocześnie ciekawe i przytulne.

Nakładki na schody, które oferujemy w naszym sklepie internetowym są wytrzymałe i trwałe, a jednocześnie przyjemne w dotyku. Dostępne są w różnych kolorach i wzorach, dzięki czemu bez problemu znajdziesz coś, co będzie pasowało do Twojego korytarza i panującego tam stylu.

W naszym sklepie dostępne są nakładki na schody prostokątne i owalne (półokrągłe), dzięki czemu możesz wybrać taki rodzaj, który najlepiej będzie pasował do Twoich schodów.

  • Parametry