...
  • Mopy i wiadra

W naszej ofercie pośród setek tysięcy produktów odnajdziesz również sprzęt niezbędny do mycia dużych i małych powierzchni — płytek w domu, mieszkaniu, na tarasie, a nawet do powierzchni biurowych. Proponujemy mopy sznurkowe, paskowe, z mikrofibry, bawełny, jedynym słowem cały wachlarz sprzętów do pielęgnacji każdego rodzaju podłóg, również eleganckich parkietów czy marmurów. Wszystko, czego potrzebujesz do konserwacji powierzchni płaskich, znajdziesz w naszej ofercie.

Obok klasycznego mopa, dysponujemy także wersjami automatycznymi, obrotowymi czy łamanymi, niezbędnymi, aby dostać się do trudno dostępnych miejsc. Każdy z nich kupisz w preferencyjnej cenie w mniejszej lub większej ilości – prowadzimy zarówno hurt, jak i detal. Co dokładnie wchodzi w skład oferty?

Mop paskowy obok miotły to jedno z najważniejszych narzędzi do utrzymania podłóg w czystości. Wydawałoby się, że konstrukcyjnie jest to tak proste urządzenie, że wybór odpowiedniego egzemplarza nie powinien nastręczać problemu. Nic bardziej mylnego! Na rynku jest tak dużo rodzajów — z mikrofibrą czy innymi chłonnymi materiałami, że dokonanie decyzji może być problematyczne. Dlatego przychodzimy z pomocą i przedstawiamy produkty, które pomogą spełnić Państwa oczekiwania.

  • Parametry