...
  • Akcesoria do domu

Oferta sklepu Lumarko wyróżnia się kompleksowością. Dostarczamy zarówno chemię gospodarczą, między innymi proszki, żele, płyny, kapsułki do prania, odplamiacze do tkanin, mydła, środki do podłóg, odświeżacze powietrza, środki do czyszczenia łazienki, płyny do szyb, płyny do naczyń oraz innego rodzaju produkty niezbędne do utrzymania czystości – wiadra, mopy, szczotki. Proponujemy także akcesoria do domu, a wśród nich deski do prasowania, pojemniki do przechowywania, pokrowce i wieszaki na ubrania, torby na zakupy, podkładki, uchwyty do mioteł czy wycieraczki i maty. Oferowane produkty są połączeniem funkcjonalności oraz wysokiej jakości. Wyróżniają się dużą różnorodnością pod względem kolorystki, designu, a także cen – od kilku do kilkudziesięciu złotych. Pozwala to na dostosowanie produktów do indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Dostarczając produkty niezbędne w każdym domu, stawiamy na sprawdzone rozwiązania, co znajduje również swoje odzwierciedlenie w asortymencie obejmującym akcesoria do domu znanych i cenionych na rynku producentów.

  • Parametry
Akcesoria do domu

Oferta sklepu Lumarko wyróżnia się różnorodnością. Dostarczamy zarówno chemię gospodarczą, między innymi: proszki, żele, płyny, kapsułki do prania, odplamiacze do tkanin, mydła, środki do podłóg, odświeżacze powietrza, środki do czyszczenia łazienki, płyny do szyb, płyny do naczyń oraz innego rodzaju produkty niezbędne do utrzymania czystości – wiadra, mopy, szczotki. Proponujemy także akcesoria do domu, a wśród nich deski do prasowania, pojemniki do przechowywania, pokrowce i wieszaki na ubrania, torby na zakupy, podkładki, uchwyty do mioteł czy wycieraczki i maty. 

Wysoka jakość oferowanych produktów do twojego domu

Oferowane akcesoria do domu są połączeniem funkcjonalności oraz wysokiej jakości. Wyróżniają się dużą różnorodnością pod względem kolorystki, designu, a także cen – od kilku do kilkudziesięciu złotych. Pozwala to na dostosowanie produktów do indywidualnych oczekiwań naszych klientów. Dostarczając akcesoria domowe niezbędne w każdym domu, stawiamy na sprawdzone rozwiązania, co znajduje również swoje odzwierciedlenie w asortymencie obejmującym akcesoria do domu znanych i cenionych na rynku producentów.

Sprawdź naszą szeroką ofertę akcesoriów domowych

Nasza oferta w internetowym sklepie Lumarko jest na tyle szeroka, że z pewnością każdy z naszych Klientów znajdzie dla siebie upragniony produkt do swojego domu lub ogrodu. Do najpopularniejszych i najchętniej kupowanych produktów należą meble, wentylatory, akcesoria do prasowania, suszarki ogrodowe, torby i walizki, a także wiele innych! 
Jeżeli szukasz atrakcyjnych akcesoriów do swojego domu, mieszkania lub ogrodu – sprawdź naszą ofertę i wybierz dla siebie wymarzony produkt.
 
Lumarko Opinie z ekomi-pl.com