...
  • Lustra łazienkowe

  • Parametry

Lustra łazienkowe w trosce o wygląd łazienki i swój

Podczas szykowania się do wyjścia z domu, zawsze korzystamy z lustra łazienkowego. Jest to nieodłączny element każdej łazienki, który jest nie tylko funkcjonalną dekoracją, ale też nadaje pomieszczeniu charakter. Niezależnie czy toaleta jest większych czy mniejszych rozmiarów, odpowiednio dobrane lustro wpływa na to, że staje się ona przestrzenna i jasna.

Najpopularniejsze rodzaje luster łazienkowych

Projektując łazienkę, najczęściej decydujemy się na standardowe lustra wiszące. Jest to klasyczny i pewny wybór, jednakże postęp technologiczny dostarcza nam coraz to nowsze innowacyjne rozwiązania. Do takich należą między innymi lustra do łazienki z oświetleniem LED. Są one doskonałym wyborem, jeżeli zależy nam na dokładnym i precyzyjnym świetle. Dzięki niemu jesteśmy w stanie z łatwością zobaczyć wszystkie detale. Przydaje się to na przykład podczas golenia, wykonywania swojej pielęgnacyjnej rutyny, czy robienia makijażu. Ponadto modele w naszej ofercie mają także wmontowany przełącznik dotykowy, dzięki któremu można ustawiać światło lub godzinę.

Jak dbać o lustro do łazienki?

Żeby lustro mogło służyć nam tak, jak byśmy tego chcieli, konieczne jest odpowiednie sprzątanie. Podczas korzystania z łazienki łatwo o zachlapanie go wodą czy gromadzenie się na nim osadów z mydła lub zbieranie się wilgoci podczas brania gorących kąpieli. W tym celu warto postawić na regularne czyszczenie lustra. Zaleca się tutaj używanie łagodnych detergentów lub specjalnych płynów do mycia szyb.

 
Lumarko Opinie z ekomi-pl.com