...
  • Sport Fitness Zdrowie Hobby

Jeśli interesuje Cię sprzęt sportowy i akcesoria znanych producentów, zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej hurtowni Lumarko. W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, co jest potrzebne do uprawiania sportu i aktywności fizycznej – od sprzętu sportowego do ćwiczeń po bidony do fitnessu.

Oprócz tego oferujemy również akcesoria i odzież na siłownię, sprzęt i meble do masażu, a także ciśnieniomierze, pulsometry i glukometry oraz apteczki. Dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu mamy również płyty, maty i gumowe akcesoria. W naszym asortymencie znajdziesz również odzież sportową oraz praktyczne plecaki, torby i worki. Jeśli szukasz akcesoriów do biegania, również mamy coś dla Ciebie. Zajrzyj do nas i znajdź wszystko, czego potrzebujesz, by uprawiać sport i cieszyć się zdrowiem i swoim hobby.

  • Parametry

W ofercie Lumarko znajdziesz szeroki wybór odzieży sportowej od znanych producentów. Posiadamy komplety treningowe do piłki nożnej, koszulki, spodenki, legginsy i wiele innych elementów garderoby, które sprawdzą się podczas aktywności fizycznej. Oprócz odzieży oferujemy również plecaki, torby i worki sportowe, dzięki którym bez problemu zabierzesz ze sobą wszystko, co potrzebne podczas treningu lub wyjazdu. Jeśli interesują Cię akcesoria do biegania, również mamy coś dla Ciebie – zapewniamy szeroki wybór opasek na ręce i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i znalezienia wszystkiego, co potrzebne do aktywnego trybu życia.

Hurtownia Lumarko przedstawia szeroki wybór sprzętu do ćwiczeń, dzięki któremu wyposażysz swoje miejsce treningowe w niezbędne akcesoria. Posiadamy zarówno sprzęt do ćwiczeń na siłowni, jak i do użytku w domu, m.in są to hantle, kettlebell, gumy oporowe i wiele innych. Oprócz tego oferujemy również bidony do fitnessu, które pozwolą Ci zabrać ze sobą na trening wodę i napoje izotoniczne.

U nas kupisz również gry i zabawki, które pozwolą Ci miło spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i znalezienia wszystkiego, co potrzebne do aktywnego trybu życia.

 
Lumarko Opinie z ekomi-pl.com