...
  • Stołek, lite drewno z odzysku Lumarko!

Informacje e-mail info@lumarko.pl
Kolor Brąz
Rozmiar N/A
848.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 13.99
DPD nr.2 13.99
Dostępność Mało
Waga 7.4 kg
EAN 8718475868415

+48 608 691 988 +48 698 632 374

Zostaw telefon

Drewniany stołek w starym stylu zapewni Ci komfort siedzenia. Prosta, gruba, drewniana struktura zapewnia wytrzymałość, a widoczna faktura i cechy różnych rodzajów drewna sprawia, że każdy egzemplarz jest wyjątkowy. Kompaktowe nogi zwiększają jeszcze stabilność stołka.

Egzotyczny stołek wykonany został z odzyskanego drewna, co sprawia, że każdy egzemplarz jest wyjątkowy i nieco inny od poprzedniego. Meble wykonane z odzyskanego materiału posiadają cechy charakterystyczne różnych rodzajów drewna, takich jak drewno tekowe, mango, akacja, saal itp. Odzyskane drewno jest solidne, stabilne, trwałe i piękne. Dziury po gwoździach oraz struktura słojów pokazuje historię i zapraszają kolejne pokolenie do jej poznania. Mebel postawiony w domu pokaże zamiłowanie właściciela do dbałości o środowisko i zasoby naturalne.

W pełni ręczne wykonanie podkreśla styl vintage i wnosi egzotyczny charakter. Każdy element procesu: łączenie, szlifowanie, malowanie i woskowanie przeprowadzany jest z największa starannością. Stołek ten jest idealny do Twojej biblioteczki lub klasycznej kawiarni!

Ważna uwaga: ze względu na to, że każdy egzemplarz jest ręcznie wykonany z unikatowych elementów drewna, stołki różnią się między sobą kolorystycznie. Przesyłka odbywa się losowo.


  • Materiał: lite drewno odzyskane
  • Wymiary: 30 x 30 x 45 cm (szer. x gł. x wys.)
  • Wielokolorowe drewno
  • W pełni ręczne wykonanie
  • Produkt szlifowany, częściowo malowany i woskowany
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Opinie o produkcie
 
Lumarko Reviews with ekomi-pl.com