...
  • Kasze makarony ryże BIO

  • Parametry

Ekologiczne i zdrowe makarony

Każdy z nas uwielbia makrony i dania na ich bazie. W naszej ofercie posiadamy ich zdrowsze odpowiedniki. Ekologiczne makarony to doskonały wybór dla osób, które szukają zdrowszych i bardziej ekologicznych produktów spożywczych. Ekologiczne makarony są wytwarzane z organicznych składników. Oznacza to, że składniki używane do produkcji makaronu są uprawiane bez użycia sztucznych pestycydów, herbicydów i nawozów chemicznych. 

Ryże BIO

Ryż BIO jest wolny od sztucznych pestycydów, herbicydów i nawozów chemicznych. Zamiast tego, do kontroli szkodników i chorób, stosuje się naturalne metody, takie jak uprawa towarzysząca, zrównoważone rolnictwo i użycie naturalnych substancji ochronnych. Jest to idealna propozycja dla osób, które w swojej diecie stawiają głównie na naturalne i zdrowe składniki. Mając do wyboru zwykły róż, a ryż BIO – warto wybrać ten ekologiczny wariant.

Kasze BIO

Kasze BIO są wytwarzane z surowców organicznych. Oznacza to, że rośliny, z których pochodzą kasze, są uprawiane w sposób naturalny, bez użycia chemikaliów i sztucznych substancji. Wybierając kasze BIO, masz pewność, że unikasz sztucznych dodatków i wspierasz producentów dbających o środowisko.

Dlaczego warto wybierać produkty BIO?

Produkty BIO często mają wyższą zawartość składników odżywczych w porównaniu do konwencjonalnych produktów. W procesie ekologicznej uprawy stosuje się naturalne metody, które sprzyjają zdrowemu wzrostowi roślin i optymalnemu wykorzystaniu składników odżywczych z gleby. Dlatego produkty BIO często są bogatsze w witaminy, minerały, antyoksydanty i inne korzystne substancje odżywcze.

 
Lumarko Opinie z ekomi-pl.com